Iran - USA. Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka
Iran - USA. Transmisja w Polsacie Sport
fot. FIVB

W czwartek rozpoczyna się turniej Ligi Światowej w Polsce. Pierwsze spotkanie zagrają między sobą Iran i Stany Zjednoczone. Transmisja meczu Iran - USA w Polsacie Sport.

Trzeci turniej Ligi Światowej w Polsce rozpocznie się w Katowicach. W Spodku rozgrywki otworzy mecz pomiędzy Iranem a Stanami Zjednoczonymi.

 

Drużyny te są znacznie niżej notowane niż reprezentacja Polski. Iran z dorobkiem trzech wygranych i trzech przegranych zajmuje ósme miejsce w tabeli. Z kolei Amerykanie plasują się jedną pozycję niżej. Dotychczas wygrali zaledwie dwa spotkania. Będzie to pierwsze spotkanie tych drużyn w tym roku. Ostatni raz zmierzyli się również podczas Ligi Światowej, wtedy górą byli Amerykanie 3:1.

 

USA w tegorocznej Lidze Światowej występuje w odmienionym składzie. W kadrze nie ma między innymi największej gwiazdy - Matthew Andersona czy Maxwella Holta. - Jestem podekscytowany będąc znowu w Katowicach, bo właśnie tutaj 10 lat temu było jedno z moich pierwszych doświadczeń z Ligą Światową. Byłem pod wielkim wrażeniem atmosfery, kibiców i poziomu gry. Katowice to mekka siatkówki w Polsce i bardzo doceniamy wsparcie jakie otrzymujemy od kibiców. Będziemy tutaj walczyć z Iranem, a to trudna drużyna, z którą graliśmy już wiele razy. Doceniamy styl w jakim walczy Iran. Większość drużyn w Lidze Światowej ma obecnie w składzie wielu młodych, nowych zawodników, to dotyczy również nas. Cieszę się z tego jak wiele nauczyliśmy się od początku tej edycji Ligi Światowej i mamy nadzieję, że będziemy grać na coraz wyższym poziomie - powiedział John Speraw, trener reprezentacji USA. 

 

Transmisja meczu Iran - USA od 17:15 w Polsacie Sport.

AG, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze