Ojcowska adrenalina motywacją na Polsat Boxing Night

Sporty walki

Bezlitośni wojownicy w ringu, czuli ojcowie i mężowie poza nim. Zobaczmy inne oblicza bohaterów gali Polsat Boxing Night, która odbędzie się już w następną sobotę.

Niedawno internet obiegło wideo, na którym widać wzruszające pożegnanie Mateusza Masternaka (38-4, 26 KO) z synami.  Były mistrz Europy do walki z Ismaiłem Siłłachem (38-4, 26 KO) przygotowuje się w Warszawie, a najbliżsi zostają we Wrocławiu. Choć bywa ciężko, a rozstania nie należą do najprzyjemniejszych, to nic tak nie jest w stanie zmotywować wojownika do walki jak czekająca w domu rodzina.

 

– To dla mnie dodatkowa motywacja, bo jak się człowiek tak zastanowi, po co jest nasze istnienie, to tak naprawdę jedynym sensem jest przedłużenie rodu. Dla mnie rodzina jest ponad wszystko, a moje dzieci, to są moje serca. Także wychodzi na to, że mam trzy serca – mówi z uśmiechem „Master”.

 

Dodatkową motywację ma przed Polsat boxing Night także Maciej Sulęcki (24-0, 9 KO), który dwa tygodnie temu został ojcem. Przy córce Melanii z groźnego zawodnika, zamienia się w czułego tatusia.

 

 

Moje słoneczko 😍 #love #sloneczko #córka

A post shared by Maciej Sulęcki (@maciej.sulecki) on Jun 3, 2017 at 10:55am PDT

 

 

– Jestem w szoku, jakie szaleństwo wywołało to w mojej głowie. Wszystko się teraz kręci dookoła mojej pięknej córeczki i jestem zakochany po uszy. Motywacja jest jeszcze większa, aby trenować ciężko, żeby wygrywać i być najlepszym na świecie. Teraz robię to wszystko dla niej oraz dla mojej Magdy (partnerka Sulęckiego – przyp.), więc w sumie motywację mam potrójną – mówi Sulęcki, który w gdańskiej Ergo Arenie zmierzy się z Damianem Ezequielem Bonellim (24-1, 21 KO).

 

Niecały miesiąc po gali do grona szczęśliwych ojców dołączy Norbert Dąbrowski (20-6-1, 8 KO).

 

 

 

"Noras" i „Striczu” przyjaźnią się i wspólnie trenują od ponad 15 lat. Teraz ich rozmowy nie kręcą się już tylko wokół boksu, a coraz częściej pojawia się w nich temat… zmieniania pieluch!

 

– Nam tematów nigdy nie brakuje. Teraz oczywiście mocno żyjemy galą, analizujemy swoich rywali, ale rzeczywiście coraz częściej pojawiają się tematy dzieci. Na chwilę obecną rozmawiamy głównie o córce Maćka, a już niedługo będziemy mogli o moim synku. To ogromna motywacja – opowiada Dąbrowski, którego rywalem 24 czerwca będzie Robert Talarek (17-2-2, 11 KO).

 

Motywacja jest, a z takim wsparciem, choć gala odbędzie się w Gdańsku, to można przenosić góry. Transmisja gali Polsat Boxing Night w systemie PPV.

Karolina Owczarz, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze