Euro U-21: Oceny dla Polaków po meczu ze Słowacją

Roman Kołtoń i Tomasz Łapiński ocenili reprezentantów Polski U-21 po meczu ze Słowacją. W dziesięciostopniowej skali żaden z Polaków nie zasłużył na ocenę wyższą niż "5"...

Podopieczni Marcina Dorny bardzo szybko otworzyli wynik meczu ze Słowacją, ale im dalej w las, tym gra Polaków wyglądała gorzej. Do przerwy szczęśliwie udało się stracić tylko jedną bramkę i można było mieć nadzieję na lepszą drugą połowę. Niestety nie wykorzystaliśmy dwóch dobrych okazji, co zemściło się w 78. minucie, gdy do naszej siatki trafił Safranko. Przegraliśmy 1:2.

Po takim spotkaniu żaden z zawodników nie zasłużył na pochwały. - Zły mecz Polaków, technika i taktyka po stronie Słowaków... 0:1 szybko się otrzepali i grali swoje... - napisał na Twitterze Roman Kołtoń.

Kołtoń wraz z ekspertem Polsatu Sport Tomaszem Łapińskim ocenili Polaków. Najsłabsi ich zdaniem byli Dawidowicz i Kapustka, a najlepsi... No właśnie na wysoką ocenę nie zasłużył żaden z Biało-Czerwonych.