Euro U-21: Bielik przeprosił trenera i kolegów z drużyny

Piłka nożna
Euro U-21: Bielik przeprosił trenera i kolegów z drużyny
fot. PAP

Zawodnik reprezentacji Polski do lat 21, Krystian Bielik, wydał oświadczenie w związku z wypowiedziami, jakich udzielił w strefie Mixed Zone po piątkowym meczu UEFA EURO U21 ze Słowacją na Stadionie Lublin.

- Przepraszam za wczorajsze słowa, które wypowiedziałem pod wpływem meczowych emocji. Szanuję trenera, cały sztab szkoleniowy, a moja ocena była krzywdząca i niefortunna. Popełniłem błąd, za który jeszcze raz przepraszam. Sprawa została już wyjaśniona wewnątrz drużyny i jest zamknięta. Od teraz skupiamy się wyłącznie na jak najlepszym przygotowaniu się do drugiego meczu mistrzostw Europy ze Szwecją. To jest dla nas najważniejsze - oświadczył Bielik.

 

Po przegranym meczu Polska-Słowacja (1:2) Bielik w ostrych słowach wypowiedział się na temat warsztatu trenerskiego Marcina Dorny oraz grze swoich kolegów z drużyny.

 

- Moim zdaniem gramy tak, jak trenujemy. Te treningi nie były ostatnio na najwyższym poziomie. Do następnego meczu trzeba podejść bardziej zdecydowanie, bo można powiedzieć, że ze Słowacją zabrakło nam jaj - mówił.

 

 

Żeby wziąć udział w Wygraj Euro wystarczy zarejestrować się TUTAJ.

Więcej szczegółów na temat gry przeczytasz TUTAJ.

 

Mistrzostwa Europy U-21 będą transmitowane na sportowych antenach Polsatu w dniach 16–30 czerwca.

KB, laczynaspilka.pl
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie