Nożyce i okienko! Spektakularne gole Hiszpanów w meczu z Macedonią (WIDEO)

To co zdarzyło się w ciągu pierwszego kwadransu meczu Hiszpania - Macedonia można uznać za nokaut w pięknym stylu. Najpierw wynik meczu przewrotką otworzył Saul Niguez, a następnie na 2:0 technicznym uderzeniem w okienko podwyższył Marco Asensio! Te gole po prostu trzeba zobaczyć!

Przed meczem wielu ekspertów zastanawiało się czy Macedonia jest w ogóle w stanie przeciwstawić się znacznie silniejszej na papierze reprezentacji Hiszpanii. Młoda "La Roja" jest bowiem wyceniana przez portal Transfermarkt.de na 283,5 milionów euro, natomiast drużyna z Bałkanów warta jest niemal 36 razy mniej - 7.88 milionów.

Wątpliwości już w 10. minucie rozwiał zawodnik Atletico Madryt Niguez, który kapitalnymi nożycami pokonał stojącego na bramce Macedonii Igora Aleksovskiego. Piłkę z lewej strony dośrodkował Gaya, a pomocnik w najbardziej efektowny sposób skierował ją do bramki.

Sześć minut później było już 2:0, gdy fenomenalnym strzałem z dystansu popisał się Asensio. Piłkarz Realu Madryt przyjął piłkę i z odległości około dwudziestu metrów wpakował ją prosto w prawe okienko!

Spektakularne gole Hiszpanów w załączonych materiałach wideo.

Żeby wziąć udział w Wygraj Euro wystarczy zarejestrować się TUTAJ.

Więcej szczegółów na temat gry przeczytasz TUTAJ.

Mistrzostwa Europy U-21 będą transmitowane na sportowych antenach Polsatu w dniach 16–30 czerwca.