Ward - Kowaliow 2: Transmisja w Polsacie Sport

Sporty walki

Andre Ward (31-0, 15 KO) - Siergiej Kowaliow (30-1-1, 26 KO) to walka, której nie można przegapić. Będzie to wielki rewanż za pojedynek z listopada ubiegłego roku. Górą był wówczas Amerykanin, jednak werdykt wzbudził ogromne kontrowersje. Jak będzie teraz? Transmisja walki Ward - Kowaliow w Polsacie Sport.

Ward - Kowaliow to starcia na szczycie wagi półciężkiej. Stawką będą pasy WBA, WBO i IBF, które Amerykanin odebrał Rosjaninowi w ubiegłym roku. Ward wygrał jednogłośnie na punkty (114:113, 114:113, 114:113), chociaż w drugiej rundzie wylądował na deskach. Takie rozstrzygnięcie wzbudziło ogromne kontrowersje. W opinii wielu ekspertów, to "Krusher" bardziej zasłużył na zwycięstwo.

 

Rewanż miał być sprawą oczywistą, lecz Ward nie palił się do takiej walki. W końcu jednak się zgodził, dzięki czemu będziemy świadkami kolejnego bokserskiego święta. Kowaliow tym razem zapowiada lepsze przygotowanie kondycyjne oraz większy repertuar zachowań. Z kolei Ward wie już, co się stanie, gdy zostanie trafiony przez rywala. Nie będzie też czuł już takiej presji od pierwszego gongu, gdyż to Kowaliow ma więcej do stracenia. To on musi udowodnić, że wynik pierwszego starcia był błędny. To nie będzie łatwe zadanie, ale wcale nie z gatunku niemożliwych. Zapowiada się fantastyczna bitwa!

 

Kowaliow jest zdeterminowany jak nigdy, by pokonać Warda. Obiecał, że skończy walkę przed czasem. - Tym razem będzie inaczej, zmieniliśmy wiele w przygotowaniach i to, co miało miejsce w listopadzie, już się nie powtórzy - stwierdził. Czy tak będzie? Przekonamy się w nocy z soboty na niedzielę.

 

Transmisja walki Ward - Kowaliow w Polsacie Sport. Początek o godzinie 3:00 w nocy. Komentują Andrzej Kostyra i Andrzej Gmitruk.

MC, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie