Z Atlanty do Moskwy. Virtus.pro leci na Adrenaline Cyber League

E-sport
Z Atlanty do Moskwy. Virtus.pro leci na Adrenaline Cyber League
fot. ESL

Przed kilkoma godzinami byliśmy świadkami porażki Virtus.pro z Astralis w ramach ELEAGUE Clash for Cash. Polacy nie mogą jednak załamywać rąk. Już jutro zagrają przecież podczas moskiewskich zawodów Adrenaline Cyber League.

Niewiele czasu na odpoczynek dostali reprezentanci Virtus.pro po nieudanym rewanżu za finał ELEAGUE Majora. Po bolesnej porażce Polacy błyskawicznie musieli bowiem spakować walizki, by z Atlanty wyruszyć do Moskwy. I choć lot przez pół globu jest nad wyraz wyczerpujący, „Złota piątka” musi za wszelką cenę pokonać zmęczenie i już jutro być w pełni sił. W Rosji czeka na nią okazja do osłodzenia dzisiejszej porażki – zawody z serii Adrenaline Cyber League. Pierwszym przeciwnikiem biało-czerwonych będzie dobrze radzące sobie ostatnio HellRaisers.

 

Podczas turnieju podziwiać będziemy cztery zaproszone przez organizatorów zespoły z europy wschodniej: FlipSid3 Tactics, Natus Vincere oraz właśnie HellRaisers i Virtus.pro. Walka toczyć będzie się w drabince pojedynczej eliminacji. Stawka to nagrody z puli $100,000. Zwycięzcy zgarną jej większą część – $65,000. Do srebrnych medalistów trafi $25,000, a dwie najgorsze formacje zadowolić będą musiały się czekami na $5,000.

 

15:00 – Virtus.pro vs HellRaisers – BO3

 

Inauguracyjny pojedynek Polaków rozpocznie się o 15:00. Ostatni raz biało-czerwoni podejmowali HellRaisers pod koniec marca. W ramach piątego sezonu ESL Pro League przegrali z nimi dwukrotnie. Ponadto, gracze HR mają za sobą świetny występ na DreamHacku Open w Tours, z którego wrócili ze srebrnymi medalami na szyi. Przed „Złotą piątką” więc spore wyzwanie. Czy Wiktor ‘TaZ’ Wojtas wraz ze swoją kompanią odbije się w końcu od dna?

 

Szymon Groenke, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie