Droga do PBN 7 - odcinek 6. Sparing Adamka z Kownackim

Sporty walki

Do gali Polsat Boxing Night 7 pozostało już bardzo niewiele czasu. Dla zawodników to czas na ostatnie przygotowania. W szóstym odcinku "Drogi do PBN 7" fani będą mogli zobaczyć m.in sparing Tomasza Adamka (50-5, 30 KO) z Adamem Kownackim (15-0, 12 KO). Kamera odwiedziła również Ewę Brodnicką (13-0, 2 KO) oraz Krzysztofa Głowackiego (26-1, 16 KO).

Kownacki towarzyszył Adamkowi przez większość przygotowań. Pomagał mu w treningach, był sparingpartnerem. Sam "Góral" jest w genialnej formie. - Czuje się lepiej niż jak miałem 20 lat - powiedział były mistrz świata.

Gotowy do swojej walki jest również Głowacki, który razem z trenerem Fiodorem Łapinem wybrał się na mecz Polski z Rumunią na PGE Narodowym.

Kamera towarzyszyła również Brodnickiej. "Kleo" zrobiła trening szybkościowy, a następnie spotkała się ze swoim promotorem Mariuszem Grabowskim.

Szósty odcinek "Drogi do PBN 7" w załączonym materiale wideo.

 

O gali PBN 7 - Nowe Rozdanie:

 

W walce wieczoru PBN 7 do ringu powróci były mistrz świata kategorii półciężkiej i junior ciężkiej – Tomasz Adamek (50-5, 30 KO), który zmierzy się z australijskim królem nokautu Solomonem Haumono (24-3- 2, 21 KO).

Przed starciem "Górala" kibice zobaczą pojedynek byłego mistrza świata Krzysztofa Głowackiego (26-1, 16 KO), który zmierzy się z niepokonanym Turkiem Hiznim Altunkayą (29-0, 17 KO).

W Ergo Arenie po raz kolejny zaboksuje także Mateusz Masternak (38-4, 26 KO). Były mistrz Europy kategorii junior ciężkiej ma przed sobą arcytrudne wyzwanie – jego rywalem w Gdańsku będzie niewygodny i mocno bijący Ismajił Siłłach (25-3, 19 KO), srebrny medalista mistrzostw świata w boksie olimpijskim.

W karcie walk nie zabrakło miejsca dla jednego z najbardziej perspektywicznych bokserów wagi super półśredniej na świecie Macieja Sulęckiego (24-0, 9 KO). "Striczu" będzie faworytem konfrontacji z Damianem Bonellim (24-1, 21 KO), ale Argentyńczyk z wielką przyjemnością pokrzyżuje plany Polaka.

MB Promotions nie zapomina również o promocji kobiecego pięściarstwa. 24 czerwca szansę na zaprezentowanie swoich umiejętności otrzyma świeżo upieczona mistrzyni świata Ewa Brodnicka (13-0, 2 KO).

W Gdańsku zobaczymy również występy niepokonanych - Łukasza Wierzbickiego (12-0, 6 KO) w konfrontacji z Robertem Tlatlikiem (20-0, 14 KO), a także świetnie rokującego i mocno bijącego

Adama Balskiego (9-0, 7 KO), który skrzyżuje rękawice z byłym pretendentem do tytułu mistrza świata Łukaszem Janikiem (28-3, 15 KO). Pikanterii karcie walk dodaje również rewanżowe starcie Norberta Dąbrowskiego (20-6- 1, 8 KO) z Robertem Talarkiem (17-12- 2, 11 KO).

 

Bilety na galę PBN 7 dostępne na ebilet.pl.

IM, Polsat Sport, MB Promotions

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze