Siłłach ma za sobą długi okres przygotowawczy i z dużym spokojem będzie przystępował do gali, która już 24 czerwca odbędzie się w gdańskiej Ergo Arenie. - Mieliśmy sporo czasu na odpowiednie przygotowania i wszystko odbyło się bez pośpiechu. Wszystko udało się odpowiednio poukładać, jestem w doskonałej formie i pozostaje mi tylko czekać na walkę - mówi Siłłach.

Przed pięściarzem jeszcze tydzień oczekiwania na walkę. Ukrainiec nie zamierza sobie pozwolić na moment rozluźnienia, choć dobrego nastroju nie można mu odmówić. - Muszę teraz tylko utrzymać formę. Nie mogę imprezować i pić alkoholu. Oczywiście mówię to z przymrużeniem oka. Trzeba odczekać po prostu swoje i za tydzień pokazać kawałek dobrego boksu - opowiada z uśmiechem na twarzy Ukrainiec.

Rywalem Siłłacha na gali PBN 7 będzie Mateusz Masternak. Pięściarz urodzony w Zaporożu docenia klasę swojego przeciwnika, ale zapewnia, że odrobił pracę domową i przygotował się do pojedynku doskonale. - Masternak to świetny pięściarz i słyszałem o nim same dobre rzeczy. Sparowałem z Grigorijem Drozdem, z którym on miał okazję się bić, i słyszałem tylko pozytywy. Ze sztabem szkoleniowym oglądaliśmy jego sporo walk, z różnych etapów kariery i jesteśmy gotowi na każdy scenariusz. Na każdą jego zagrywkę mamy przygotowane rozwiązanie - zapewnia Siłłach.

 

O gali PBN 7 - Nowe Rozdanie:

 

W walce wieczoru PBN 7 do ringu powróci były mistrz świata kategorii półciężkiej i junior ciężkiej – Tomasz Adamek (50-5, 30 KO), który zmierzy się z australijskim królem nokautu Solomonem Haumono (24-3- 2, 21 KO).

 

Przed starciem "Górala" kibice zobaczą pojedynek byłego mistrza świata Krzysztofa Głowackiego (26-1, 16 KO), który zmierzy się z niepokonanym Turkiem Hiznim Altunkayą (29-0, 17 KO).

 

W Ergo Arenie po raz kolejny zaboksuje także Mateusz Masternak (38-4, 26 KO). Były mistrz Europy kategorii junior ciężkiej ma przed sobą arcytrudne wyzwanie – jego rywalem w Gdańsku będzie niewygodny i mocno bijący Ismajił Siłłach (25-3, 19 KO), srebrny medalista mistrzostw świata w boksie olimpijskim.

 

W karcie walk nie zabrakło miejsca dla jednego z najbardziej perspektywicznych bokserów wagi super półśredniej na świecie Macieja Sulęckiego (24-0, 9 KO). "Striczu" będzie faworytem konfrontacji z Damianem Bonellim (24-1, 21 KO), ale Argentyńczyk z wielką przyjemnością pokrzyżuje plany Polaka.

 

MB Promotions nie zapomina również o promocji kobiecego pięściarstwa. 24 czerwca szansę na zaprezentowanie swoich umiejętności otrzyma świeżo upieczona mistrzyni świata Ewa Brodnicka (13-0, 2 KO). W Gdańsku zobaczymy również występy niepokonanych - Łukasza Wierzbickiego (12-0, 6 KO) w konfrontacji z Robertem Tlatlikiem (20-0, 14 KO), a także świetnie rokującego i mocno bijącego Adama Balskiego (9-0, 7 KO), który skrzyżuje rękawice z byłym pretendentem do tytułu mistrza świata Łukaszem Janikiem (28-3, 15 KO). Pikanterii karcie walk dodaje również rewanżowe starcie Norberta Dąbrowskiego (20-6- 1, 8 KO) z Robertem Talarkiem (17-12- 2, 11 KO).

 

Bilety na galę PBN 7 dostępne na ebilet.pl.

 

Zamów PPV na galę PBN 7 w jakości HD!