Euro U-21: Serbia - Macedonia. Transmisja w Polsacie Sport

Piłka nożna
Euro U-21:  Serbia - Macedonia. Transmisja w Polsacie Sport
fot. PAP

Mecz Serbia - Macedonia będzie miał ogromne dla tych drużyn. Obie walczą bowiem o swoje pierwsze punkty na Euro U-21. Smaczku tej rywalizacji dodaje fakt, że będą to bałkańskie derby.

Serbia i Macedonia kiepsko rozpoczęły turniej rozgrywany na polskich stadionach. Pierwsza z tych drużyn musiała uznać wyższość Portugalii (0:2), natomiast druga została rozbita przez Hiszpanię (0:5). Trzy punkty zdobyte we wtorkowym meczu przedłużą nadzieje jednej z nich na wyjście z grupy.

 

- Zdajemy sobie sprawę z wagi wtorkowego starcia. Oglądaliśmy sobotni mecz Macedończyków i muszę przyznać, że mimo tak wysokiej porażki, pokazali się z całkiem niezłej strony. Ich gra momentami mogła się podobać. Nie zasłużyli na tak wysoką porażkę. Mamy szacunek do wszystkich rywali w naszej grupie i nie inaczej jest w przypadku Macedonii - stwierdził trener Serbów Nenad Lalatović.

 

- Musimy pokazać taki futbol, jak podczas kwalifikacji, kiedy to wygraliśmy z Francją. Jestem przekonany, że to właśnie we wtorek zagramy najlepszy mecz w tym turnieju. Przeciwko Hiszpanii grało nam się ciężko, ale uważam, że pokazaliśmy się z niezłej strony. W meczu z Serbami liczą się dla nas tylko trzy punkty - powiedział pomocnik Macedonii Boban Nikołow.

 

Mecz Serbia - Macedonia to również starcie jedynych bałkańskich drużyn na tym turnieju. Można więc powiedzieć, że mamy do czynienia z derbami tej części Europy.

 

Transmisja meczu Serbia - Macedonia w Polsacie Sport i w IPLA.tv. Początek o godzinie 17:45. Komentują Szymon Rojek i Waldemar Prusik.

 

 
Żeby wziąć udział w Wygraj Euro wystarczy zarejestrować się TUTAJ.

Więcej szczegółów na temat gry przeczytasz TUTAJ.

Mistrzostwa Europy U-21 będą transmitowane na sportowych antenach Polsatu w dniach 16–30 czerwca.

MC, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze