MPPK: Mocna para Stali Gorzów

Żużel
MPPK: Mocna para Stali Gorzów
for. Cyfrasport

23 lipca na stadionie w Ostrowie Wielkopolskim odbędzie się finał Mistrzostw Polski Par Klubowych. W walce o złoty medal powalczy siedem zespołów, z czego pięć rywalizujących w PGE Ekstralidze. Znamy już zestawienie w jakim wystąpią żużlowcy Cash Broker Stali Gorzów.

LOTOS MPPK w Ostrowie Wielkopolskim zapowiadają się imponująco. Zdobycie tytułu nie będzie łatwe, gdyż drużyny w tym roku do boju wystawią najsilniejsze działa.

 

Poznaliśmy pierwszą parę LOTOS MPPK. Drużynowy Mistrz Polski 2016 drużyna Cash Broker Stal Gorzów desygnowała do składu Bartosza Zmarzlika i Krzysztofa Kasprzaka. – Będziemy walczyć o zwycięstwo, chcę zdobyć tytuł MPPK i zrobię wszystko aby zdobyć go w Ostrowie – mówi uczestnik SGP.

 

Fakt, że na torze nie zabraknie walki potwierdził Stanisław Chomski – Wiem, że zawodnicy dadzą z siebie wszystko i jeżeli zdecydowali się pojechać w tych zawodach, to na pewno jedynie zwycięstwo będzie wchodziło w grę.

 

Stal Gorzów po raz ostatni po tytuł sięgnęła w 2014 roku gdzie wygrali na własnym podwórku. Czy uda się powtórzyć sukces sprzed trzech lat, dowiemy się już 23 lipca 2017 na LOTOS MPPK.

 

W sumie siedem zespołów, w tym pięć z najlepszej ligi żużlowej na świecie – CASH BROKER Stal Gorzów, GET WELL Toruń, Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra, BETARD Sparta Wrocław, MRGARDEN GKM Grudziądz, ORZEŁ Łódź i TŻ OSTROVIA Ostrów Wlkp. i aż 21 wyścigów.

 

Start godzina 14:45. Transmisja z MPPK na sportowych antenach Polsatu. 

KN, inf. prasowa

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze