Zagłębie Lubin ma nowego obrońcę

Piłka nożna
Zagłębie Lubin ma nowego obrońcę
fot. Radoslaw Jozwiak/Cyfrasport

Bartosz Kopacz został nowym piłkarzem grającego w ekstraklasie KGHM Zagłębia Lubin. Obrońca ostatnio występował w pierwszoligowym Górniku Zabrze.

Kopacz związał się kontraktem z Zagłębiem do 2020 roku. Wcześniej obrońca występował m.in. w Termalice Bruk-Bet Nieciecza, Zawiszy Bydgoszcz, a ostatnio w Górniku Zabrze, z którym wywalczył awans do ekstraklasy.

 

Prezes klubu z Lubina Robert Sadowski komentując transfer Kopacza zwrócił uwagę, że był on wyróżniającym się zawodnikiem w pierwszej lidze. „Liczymy, że zrobi kolejne postępy w Zagłębiu i w przyszłości będzie mocnym punktem naszej drużyny. Spodobała mi się jego postawa na ligowych boiskach, podobnie jak cały Górnik do końca walczył o awans do ekstraklasy” – dodał.

 

To już piąty zawodnik pozyskany przez Zagłębie przed nowym sezonem. Wcześniej do drużyny trenera Piotra Stokowca dołączyli: Alan Czerwiński, Adam Matuszczyk, Bartłomiej Pawłowski i Jakub Świerczok.

 

Pierwszy raz pozyskani zawodnicy będą mogli się zaprezentować w czwartek, kiedy lubinianie rozegrają pierwszy sparing podczas okresu przygotowawczego. Rywalem „Miedziowych” ma być AEK Larnaka z Cypru.

ask, PAP
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie