Bombowy strzał czeskiego stopera dobił Italię! (WIDEO)

23-letni czeski obrońca Michael Lüftner w końcówce spotkania z Włochami zdobył prawdopodobnie najpiękniejszą bramkę w swoim życiu. Reprezentant Czech uderzył z ponad 30 metrów w bombowy sposób. Nawet Gianluigi Donnarumma był bezradny.

Przebieg całego spotkania Czechy - Włochy to jedno wielkie zaskoczenie. Czesi już w pierwszej połowie wyszli na prowadzenie po golu Travnika i z wynikiem 1:0 schodzili na przerwę. Gdy jednak w drugiej części do gry do czeskiej siatki trafił Berardi wydawało się, że wszystko wraca do normy. Nic bardziej mylnego, bowiem w 79. minucie Czesi odzyskali prowadzenie za sprawą Havlika.

Sześć minut później Włosi otrzymali kolejny i jak się okazało najmocniejszy cios. Michael Lüftner przejął piłkę na środku boiska, podprowadził ją jeszcze kilkanaście metrów i zdecydował się na uderzenie z dystansu. Futbolówka nabrała dziwnej rotacji i tuż przy słupku wpadła do siatki Gigiego Donnarummy! Nawet taki as jak bramkarz Milanu był bez szans!

Żeby wziąć udział w Wygraj Euro wystarczy zarejestrować się TUTAJ.

Więcej szczegółów na temat gry przeczytasz TUTAJ.

Mistrzostwa Europy U-21 będą transmitowane na sportowych antenach Polsatu w dniach 16–30 czerwca.