Kazaiszwili wrócił do Vitesse Arnhem

Piłka nożna
Kazaiszwili wrócił do Vitesse Arnhem
fot. Marcin Pirga/cyfrasport

Waleri Kazaiszwili, który rok temu został wypożyczony do Legii z Vitesse Arnhem, wrócił do holenderskiego klubu. Z kolei Miroslav Radovic opuścił Warkę, gdzie piłkarze mistrza Polski przebywają na zgrupowaniu, aby poddać się badaniu kolana.

Stołeczny zespół we wtorek rozpoczął przygotowania do nowego sezonu w Warce. Po pierwszym treningu Radovic udał się na badanie kolana. Ma to związek z kontuzją, której pomocnik nabawił się w rundzie wiosennej minionego sezonu.

 

Do holenderskiego klubu wrócił natomiast Kazaiszwili, którego Legia nie zdecydowała się wykupić z Vitesse po rocznym wypożyczeniu. Gruziński pomocnik w barwach mistrza Polski rozegrał 12 meczów ligowych i strzelił jedną bramkę.

 

Na zgrupowanie w Warce, które potrwa do 30 czerwca, powołanych zostało 36 zawodników, ale część z nich dołączy do zespołu z opóźnieniem. Piłkarze, którzy niedawno grali dla swoich reprezentacji, mają dłuższe urlopy, które potrwają do 26 czerwca. Brazylijczyk Guilherme przyjedzie na zgrupowanie w środę, bo tak miał wcześniej zaplanowane loty. Z kolei Vadis Odjidja-Ofoe czeka na narodziny dziecka.

 

W 2. rundzie kwalifikacji Ligi Mistrzów Legia trafiła na fiński zespół IFK Mariehamn. Pierwszy mecz na wyjeździe odbędzie się 12 lipca, a rewanż w Warszawie 19 lipca. Pomiędzy tymi spotkaniami mistrzowie Polski rozpoczną ligowy sezon wyjazdowym meczem z Górnikiem Zabrze (15 lipca).

ask, PAP
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie