Polsat Boxing Night: Za nami konferencja i pierwsze face to face (WIDEO)

Sporty walki

Za nami konferencja prasowa przed galą Polsat Boxing Night 7. W gdańskiej Ergo Arenie zebrali się bohaterowie sobotniego wydarzenia. Na końcu doszło oczywiście do wymiany spojrzeń pomiędzy pięściarzami. Najważniejszą informacją była jednak zmiana rywalki Ewy Brodnickiej (13-0, 2 KO).

Na samym początku konferencji dostrzegalne były dwa puste miejsca. Jedno należało do Marisol Reyes (15-10-1, 8 KO), która w sobotę miała się zmierzyć z Brodnicką. Przez problemy wizowe jednak nie przyjechała i Polka zmierzy się z Viviane Obenauf (10-2, 5 KO). Na drugim wolnym krześle miał siedzieć Łukasz Janik (28-3, 15 KO), który… przez dwadzieścia minut szukał wejścia do Ergo Areny. Ostatecznie spóźniony rywal Adama Balskiego (9-0, 7 KO) dotarł na miejsce.

 

W walce wieczoru PBN 7 Tomasz Adamek (50-5, 30 KO) zmierzy się z Solomonem Haumono (24-3-2, 21 KO). ”Góral” zapowiada, że jeżeli podoła zadaniu, to być może będzie kontynuował karierę. Na koniec konferencji bohaterowie czterech głównych walk stanęli naprzeciwko siebie. Wszystko przebiegło w spokojnej atmosferze.

 

Cała konferencja w załączonym materiale wideo.  

 

O gali PBN 7 - Nowe Rozdanie:

 

W walce wieczoru PBN 7 do ringu powróci były mistrz świata kategorii półciężkiej i junior ciężkiej – Tomasz Adamek (50-5, 30 KO), który zmierzy się z australijskim królem nokautu Solomonem Haumono (24-3- 2, 21 KO).

 

Przed starciem "Górala" kibice zobaczą pojedynek byłego mistrza świata Krzysztofa Głowackiego (26-1, 16 KO), który zmierzy się z niepokonanym Turkiem Hiznim Altunkayą (29-0, 17 KO).

 

W Ergo Arenie po raz kolejny zaboksuje także Mateusz Masternak (38-4, 26 KO). Były mistrz Europy kategorii junior ciężkiej ma przed sobą arcytrudne wyzwanie – jego rywalem w Gdańsku będzie niewygodny i mocno bijący Ismajił Siłłach (25-3, 19 KO), srebrny medalista mistrzostw świata w boksie olimpijskim.

 

W karcie walk nie zabrakło miejsca dla jednego z najbardziej perspektywicznych bokserów wagi super półśredniej na świecie Macieja Sulęckiego (24-0, 9 KO). "Striczu" będzie faworytem konfrontacji z Damianem Bonellim (24-1, 21 KO), ale Argentyńczyk z wielką przyjemnością pokrzyżuje plany Polaka.

 

MB Promotions nie zapomina również o promocji kobiecego pięściarstwa. 24 czerwca szansę na zaprezentowanie swoich umiejętności otrzyma świeżo upieczona mistrzyni świata Ewa Brodnicka (13-0, 2 KO).

 

W Gdańsku zobaczymy również występy niepokonanych - Łukasza Wierzbickiego (12-0, 6 KO) w konfrontacji z Robertem Tlatlikiem (20-0, 14 KO), a także świetnie rokującego i mocno bijącego

 

Adama Balskiego (9-0, 7 KO), który skrzyżuje rękawice z byłym pretendentem do tytułu mistrza świata Łukaszem Janikiem (28-3, 15 KO). Pikanterii karcie walk dodaje również rewanżowe starcie Norberta Dąbrowskiego (20-6- 1, 8 KO) z Robertem Talarkiem (17-12- 2, 11 KO).

 

Bilety na galę PBN 7 dostępne na ebilet.pl. [TUTAJ]

 

Zamów PPV na galę PBN 7 w jakości HD! [TUTAJ]

IM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie