Euro U-21: Serbia - Hiszpania. Transmisja w Polsacie Sport

Piłka nożna
Euro U-21: Serbia - Hiszpania. Transmisja w Polsacie Sport
fot. PAP

Hiszpania jako pierwsza zapewniła sobie awans do półfinału mistrzostw, Serbia w czwartek, wskutek zwycięstwa Słowacji nad Szwecją, swoją szansę straciła. Dla zawodników z Bałkanów piątkowy mecz to mecz o honor. Choć faktyczna stawka jest zerowa, Uros Djurdjević i spółka na pewno dadzą z siebie wszystko. Stawką w końcu jest honor. Tranmisja meczu Serbia - Hiszpania w Polsacie Sport oraz na Ipla.tv.

Serbia ma obecnie w swojej grupie jeden punkt. Nawet jeśli pokona w piątek Hiszpanię 10:0, nic jej to nie da - żeby awansować do półfinału, potrzebnych jest bowiem przynajmniej sześć oczek, czyli tyle, ile po czwartkowym zwycięstwie nad Szwecją ma Słowacja. Serbowie na pewno liczyli, że co nieco będą jeszcze mogli wywalczyć na boisku. Niestety, matematyka wzięła górę.

O ile po Serbach można oczekiwać walki na śmierć i życie, wszak będą chcieli opuścić turniej z honorem, o tyle podejście Hiszpanów jest jedną wielką niewiadomą. Mówi się, że mogą wyjść nawet rezerwowym składem. Czy można więc uplasować Serbię w roli faworyta? Raczej nie - nawet drugi garnitur Hiszpanii to zawodnicy tacy, jak Inaki Williams i Mikel Oyarzabal. Czyli jednak nadal nie ten pułap...

Transmisja meczu Serbia - Hiszpania od godz. 20:30 w Polsacie Sport. Komentują: Cezary Kowalski i Czesław Michniewicz.

 

 

Żeby wziąć udział w Wygraj Euro wystarczy zarejestrować się TUTAJ.

Więcej szczegółów na temat gry przeczytasz TUTAJ.

 

Mistrzostwa Europy U-21 będą transmitowane na sportowych antenach Polsatu w dniach 16–30 czerwca.

RH, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze