Euro U-21: Wybraliście najlepszego Polaka w starciu z Anglikami

Piłka nożna
Euro U-21: Wybraliście najlepszego Polaka w starciu z Anglikami
fot. Cyfrasport

Młodzieżowa reprezentacja Polski nie miała zbyt wielu argumentów w meczu z Anglią. Właściwie tylko jeden. Chyba nikt się nie spodziewał, że rażąco niepewny w dwóch pierwszych spotkaniach Jakub Wrąbel, w starciu z Anglią będzie najmocniejszym punktem zespołu. To właśnie 21-latka wybraliście zawodnikiem meczu.

Przed meczem z Anglią, bramkarz 1-ligowej Olimpii Grudziądz zapadł nam w pamięć głównie swoimi niepewnymi interwencjami w starciu ze Słowacją, kiedy to raz po raz mijał się z piłką przy dośrodkowaniach. Na spotkanie z "Synami Albionu" wyszedł już jednak zupełnie inny zawodnik.

Wrąbel w czwartkowy wieczór wiele razy ratował nam skórę. Często bronił instynktownie i wychodził obronną ręką nawet z naprawdę kryzysowych sytuacji, kiedy rywale atakowali w przewadze, a nasi obrońcy byli bezradni. Ktoś powiedział, że 21-letni bramkarz wyglądał tego dnia naprawdę, jak młody Manuel Neuer.

Zgodziliście się z tym także i wy, wybierając Wrąbla najlepszym zawodnikiem spotkania - golkiper Olimpii zebrał w sumie 47,6 proc. głosów. Drugi Karol Linetty otrzymał z nich 13,4 proc.

 

 

Żeby wziąć udział w Wygraj Euro wystarczy zarejestrować się TUTAJ.

Więcej szczegółów na temat gry przeczytasz TUTAJ.

 

Mistrzostwa Europy U-21 będą transmitowane na sportowych antenach Polsatu w dniach 16–30 czerwca.

RH, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze