Polsat Boxing Night: Piątkowska wtargnęła na ważenie! Chciała sprowokować Brodnicką?

Sporty walki

Ewa Brodnicka (13-0, 2 KO) zapowiadała od kilku dni, że po raz kolejny zaskoczy kibiców swoim strojem podczas ceremonii ważenia. Miało być drapieżnie i seksownie, i rzeczywiście tak było. Spokoju zawodniczki nie zmąciła nawet prowokacja Ewy Piątkowskiej (10-1, 4 KO).

W momencie kiedy Ewa Brodnicka miała wejść na wagę, na scenie niespodziewanie pojawiła się Piątkowska. Miała na sobie dmuchaną oponę, co prawdopodobnie miało nawiązywać do nielegalnych, zdaniem zawodniczki, ochraniaczy stosowanych przez polską mistrzynię świata. Kiedy obie panie już zeszły ze sceny doszło między nimi do spięcia. Wzajemnie obrzucały się wyzwiskami i pokazywały środkowe palce. Zawodniczki od dawna się nie lubią. Podczas bezpośredniego starcia pomiędzy nimi, górą była "Kleo".

 

To już tradycja, że Brodnicka zaskakuje strojem podczas ceremonii ważenia. Poprzednim razem przed walką na gali w Częstochowie zaprezentowała się w stroju postaci z Mortal Kombat.


Tym razem polska mistrzyni świata zaprezentowała się w stroju indianki. Na scenie pojawiła się tanecznym krokiem w ogromnym pióropuszu i bikini, a na policzkach miała biało-czerwone barwy.

 

Brodnicka podczas Polsat Boxing Night: Nowe Rozdanie będzie walczyła z Viviane Obenauf (10-2, 5 KO).

 

Całe wydarzenie w dołączonym materiale wideo.

 

Bilety na galę PBN 7 dostępne na ebilet.pl.

Zamów PPV na galę PBN 7 w jakości HD!

ŁK, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze