Polsat Boxing Night: Za nami oficjalne ważenie, bohaterowie spojrzeli sobie w oczy (WIDEO)

Sporty walki

Gala Polsat Boxing Night już w sobotę! Dzień wcześniej odbyła się ceremonia ważenia, na której pojawili się prawie wszyscy uczestnicy PBN. Wszyscy zmieścili się w limicie wagowym, a następnie spojrzeli rywalom w twarz.

Tylko Viviane Obenauf (10-2, 5 KO) nie pojawiła się na ważeniu. Rywalka Ewy Brodnickiej (13-0, 2 KO) jest w drodze do Gdańska, gdyż o walce dowiedziała się kilka dni temu. ”Kleo” oczywiście skradła całe show, tym razem przebrała się w strój Indianki. Ponadto ceremonia odbyła się bez żadnych problemów, bohaterowie tradycyjnie spojrzeli sobie w oczy, ale obeszło się bez rękoczynów. Pierwsze ”deski” zaliczył Łukasz Janik (28-3, 15 KO), który przypadkowo stracił równowagę i upadł.

 

Ceremonia ważenia przed Polsat Boxing Night w załączonych materiałach wideo.

 

O gali PBN - Nowe Rozdanie:

 

W walce wieczoru PBN 7 do ringu powróci były mistrz świata kategorii półciężkiej i junior ciężkiej – Tomasz Adamek (50-5, 30 KO), który zmierzy się z australijskim królem nokautu Solomonem Haumono (24-3- 2, 21 KO).

 

Przed starciem "Górala" kibice zobaczą pojedynek byłego mistrza świata Krzysztofa Głowackiego (26-1, 16 KO), który zmierzy się z niepokonanym Turkiem Hiznim Altunkayą (29-0, 17 KO).

 

W Ergo Arenie po raz kolejny zaboksuje także Mateusz Masternak (38-4, 26 KO). Były mistrz Europy kategorii junior ciężkiej ma przed sobą arcytrudne wyzwanie – jego rywalem w Gdańsku będzie niewygodny i mocno bijący Ismajił Siłłach (25-3, 19 KO), srebrny medalista mistrzostw świata w boksie olimpijskim.

 

W karcie walk nie zabrakło miejsca dla jednego z najbardziej perspektywicznych bokserów wagi super półśredniej na świecie Macieja Sulęckiego (24-0, 9 KO). "Striczu" będzie faworytem konfrontacji z Damianem Bonellim (24-1, 21 KO), ale Argentyńczyk z wielką przyjemnością pokrzyżuje plany Polaka.

 

MB Promotions nie zapomina również o promocji kobiecego pięściarstwa. 24 czerwca szansę na zaprezentowanie swoich umiejętności otrzyma świeżo upieczona mistrzyni świata Ewa Brodnicka (13-0, 2 KO).

 

W Gdańsku zobaczymy również występy niepokonanych - Łukasza Wierzbickiego (12-0, 6 KO) w konfrontacji z Robertem Tlatlikiem (20-0, 14 KO), a także świetnie rokującego i mocno bijącego

 

Adama Balskiego (9-0, 7 KO), który skrzyżuje rękawice z byłym pretendentem do tytułu mistrza świata Łukaszem Janikiem (28-3, 15 KO). Pikanterii karcie walk dodaje również rewanżowe starcie Norberta Dąbrowskiego (20-6- 1, 8 KO) z Robertem Talarkiem (17-12- 2, 11 KO).

 

Bilety na galę PBN dostępne na ebilet.pl. [TUTAJ]

 

Zamów PPV na galę PBN w jakości HD! [TUTAJ]

IM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie