Traktor za podpisanie kontraktu! Ojciec piłkarza Juventusu stawia dziwne warunki

Piłka nożna
Traktor za podpisanie kontraktu! Ojciec piłkarza Juventusu stawia dziwne warunki
fot. PAP

Mimo, że Moise Kean ma zaledwie 17 lat to już znalazł się na celowniku kilku poważnych klubów. Piłkarz niemalże od początku swojej kariery związany z Juventusem ma zawrzeć kontrakt z ekipą ”Starej Damy”. Problem jest jednak z jego ojcem, który chciałby otrzymać w zamian za podpis syna… traktor.

Sprawa wydaje się dość komiczna. Wiadomo, że w futbolu często zdarza się, że największe problemy sprawiają ojcowie piłkarzy. Tak jest również w tym przypadku.

 

- Juventus zaoferował mojemu synowi kontrakt na 700 tys. euro rocznie i z tej propozycji jesteśmy zadowoleni. Jednakże klub obiecał mi kilka ciągników do mojego przedsiębiorstwa agroturystycznego w Wybrzeżu Kości Słoniowej,  a teraz twierdzi, że nie ma na to pieniędzy – powiedział ojciec Moise w wywiadzie dla "Tuttosport".

 

Kean nie ma jeszcze skończonych 18 lat, więc w dalszym ciągu podlega opiece rodziców. Co ciekawe ojciec młodego zawodnika oświadczył, że jeden z największych menedżerów w piłkarskim świecie, Mino Raiola stwierdził, iż Moise jest jego podopiecznym.

 

- Raiola tak powiedział, ale to nie jest prawda. Szczerze mówiąc, wolałbym aby mój syn miał innego agenta – dodał Iworyjczyk.

 

Należy pamiętać, że 17-latek był pierwszym piłkarzem urodzonym w roku 2000, który zagrał w meczu Serie A (był również pierwszy w pięciu największych ligach w Europie). Obecnie zainteresowane są nim takie kluby jak Chelsea, Arsenal czy też Manchester City.

IM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze