Sulęcki: Chciałbym mocno dostać i jeszcze mocniej oddać!

Sporty walki

- Szykuje się emocjonująca walka, ponieważ Bonelli z 24 pojedynków 21 wygrał przez nokaut. Mam nadzieję, że mocno dostanę, oddam jeszcze mocniej i będziemy mieli fajne show - powiedział przed galą Polsat Boxing Night 7 Maciej Sulęcki (24-0, 9 KO), który na gali zmierzy się z Damianem Ezequielem Bonellim (24-1, 21 KO).

Maciej Turski: Początkowo miałeś zmierzyć się z Rockym Jerkiciem, jednak ostatecznie Twoim przeciwnikiem będzie Damian Ezequiel Bonelli. Argentyńczyk z pewnością łatwo na deski nie padnie, co pokazały wszystkie jego ostatnie pojedynki.

Maciej Sulęcki: Wydaje mi się, że nowy rywal jest dużo lepszy od poprzedniego. Z pewnością potrafi mocno uderzyć, jest nieobliczalny, ponieważ boksuje z różnych płaszczyzn. Wygląda jednak na zawodnika, który nie jest w pełni ułożony technicznie. Prezentuje latynoski styl walki, potrafi wejść pod rękę, a także uderzyć z góry na dół. Szykuje się emocjonująca walka, ponieważ z 24 pojedynków 21 wygrał przez nokaut. Mam nadzieję, że mocno dostanę, oddam jeszcze mocniej i będziemy mieli fajne show!

Bonelli to pięściarz, który szuka bezpardonowych wymian. Zamierzasz wziąć w tym udział, czy może skupisz się bardziej na technicznym boksie?

To się okaże... Co prawda nastawiam się na techniczny boks, ale lubię urozmaicić go pewną dozą "świrowania". Jeżeli przyjdzie taki moment, że mój przeciwnik będzie chciał się pobić, to zrobię to, ale mądrze i z głową. Zdecydowanie wezmę udział w tej bitwie!

Jaki jest Twój wymarzony scenariusz na sobotnią walkę?

Chciałbym, żeby była to piękna, twarda, męska walka, do jednej bramki, albo może raczej do jednej "gęby"... Mam nadzieję, że zakończę ją efektownym zwycięstwem, czyli nokautem!

Cała rozmowa z Maciejem Sulęckim w załączonym materiale wideo. 

Maciej Turski, AŁ, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze