Furlan i spółka o krok od DreamHacka w Walencji

E-sport
Furlan i spółka o krok od DreamHacka w Walencji
fot. HLTV.org

O miejsce na DreamHacku ASTRO Open w Walencji powalczy dziś polska formacja z Damianem ‘furlanem’ Kisłowskim na czele. Biało-czerwoni wywalczyli wczoraj awans do zamkniętych kwalifikacji.

Zespół z furlanem, Dominikiem ‘GruBym’ Świderskim i trzema zawodnikami Samsung4Gamers by Inetkox zapisał się do rozgrywek pod wymowną nazwą „Org Incoming”. I choć tajemnicą jest ich nowy klub, ekipa zdążyła już solidnie namieszać. W otwartych kwalifikacjach na DreamHack pokonała Team Libertatem, Team QBYTE, myRevenge, iGame.com oraz PRIDE. To właśnie GruBy i spółka odebrali „Orzełkom” nadzieję na wyjazd do Walencji. Seria zaskakujących zwycięstw dała graczom znad Wisły promocję do kolejnego, ostatniego już etapu eliminacyjnego.

 

W zamkniętym turnieju Org Incoming stanie obok: Space Soldiers, Team LDLC, Red Reserve, Outlaws, Team EnVyUs Academy, Gux & Friends i MAGICIANS. Pierwszym sprawdzianem Polaków będzie pojedynek z duży wyżej notowanym Team LDLC. Ten odbędzie się już o 15:00. Rozegrany zostanie w systemie BO3. 

 

15:00 - Org Incoming vs Team LDLC - BO3

Szymon Groenke, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze