Polsat Boxing Night: Brodnicka uderzyła Piątkowską?! "Sprawa trafia na policję"

Sporty walki
Polsat Boxing Night: Brodnicka uderzyła Piątkowską?! "Sprawa trafia na policję"
fot. PAP
Brodnicka i Piątkowska przed ich walką w 2015 roku.

Do niemałego skandalu doszło po gali Polsat Boxing Night. Jak podaje ringpolska.pl Ewa Bronicka (14-0, 2 KO) miała uderzyć w twarz Ewę Piątkowską (10-1, 4 KO). Interweniować musiała ochrona, a ”Tygrysica” zapowiedziała, że sprawa trafi na policję.

Od dawna wiadomo, że obie panie nie sympatyzują ze sobą. Ich walka odbyła się we wrześniu 2015 roku, górą, po dość kontrowersyjnej decyzji była Brodnicka. Na sobotniej gali Polsat Boxing Night ”Kleo” również wygrała, tym razem z Viviane Obenauf (10-3, 5 KO).

 

Już na ważeniu zaiskrzyło pomiędzy Brodnicką i Piątkowską. Ta druga wbiegła na scenę w dość nietypowym przebraniu. Miała na sobie dmuchaną oponę, która miała nawiązywać do, jej zdaniem nielegalnych ochraniaczy, jakich używa ”Kleo”. Po zejściu z wagi pomiędzy obiema paniami doszło do ostrej wymiany słów.

 

Dużo więcej wydarzyło się po gali. - Brodnicka po gali podeszła do mnie, zapytała gdzie jest mój kolega, a następnie uderzyła mnie pięścią w twarz. Zaraz potem odciągnęła ją ochrona, ale ja zgłaszam tę sprawę na policję - skomentowała zajście Piątkowska.

 

"Kleo" odniosła się do zarzutów i zaprzeczyła, że całe zdarzenie miało miejsce.

 

IM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie