Wygraj Euro: Czas transferów przed półfinałami

Piłka nożna
Wygraj Euro: Czas transferów przed półfinałami
fot. Polsat Sport

Przed nami decydujące mecze mistrzostw Europy U-21. W półfinałach Anglia zmierzy się z Niemcami, a Hiszpanie podejmą Włochów. To też czas zmian w naszej grze Wygraj Euro. Teraz zasady przeprowadzenia transferów się trochę zmieniły. Czas mamy do wtorku do godziny 17:45.

W turnieju pozostały już tylko cztery zespoły i to właśnie piłkarze tych drużyn będą zdobywać punkty w naszej zabawie Wygraj Euro. Żeby zdobyć ich jak najwięcej musimy dokonać transferów i wstawić do swoich zespołów piłkarzy z Niemiec, Hiszpanii, Włoch i Anglii, którzy pozostali w turnieju.

Przed decydującą fazą zmieniają się zasady uzupełniania składów. Regulamin mówi: Po 3. kolejce (fazie grupowej) osiem pierwszych transferów jest za darmo, tzn. z konta punktowego najbliższej kolejki (4. kolejka - 1/2 finału) nie zostanie odjęta prowizja. Sprzedając jednak kolejnego piłkarza (dziewiątego, dziesiątego itd.), menedżer zapłaci prowizję za transfer - ta prowizja to minus 3 punkty.

Ta zmiana zasad powoduje, że tak naprawdę zabawa zaczyna się od nowa, bo możemy wymienić aż połowę swojego składu. Czas na przeprowadzenie transferów mamy tylko do wtorku do godziny 17:45. Życzymy szczęścia przy uzupełnianiu swoich drużyn.

 

Żeby wziąć udział w Wygraj Euro wystarczy zarejestrować się TUTAJ.

Więcej szczegółów na temat gry przeczytasz TUTAJ.

 

Mistrzostwa Europy U-21 będą transmitowane na sportowych antenach Polsatu w dniach 16–30 czerwca.

ŁK, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze