Łebkowski poznał rywala: Takich przeciwników mam non stop

Sporty walki

Właściciel organizacji FEN, Paweł Jóźwiak ogłosił w magazynie Puncher rywala Kamila Łebkowskiego (16-5, 9 KO, 2 SUB) podczas gali Summer Edition. ”Bomba” zmierzy się 12 sierpnia z Daguirem Imavovem (10-2-1, 3 KO, 1 SUB).

Łebkowski na poprzedniej gali FEN pokonał przez techniczny nokaut Sauliusa Buciusa (13-12-1, 3 KO, 9 SUB). Jego najbliższy rywal ostatnią walkę stoczył w marcu, na gali w Warszawie pokonał Bartłomieja Koperę (8-3, 6 SUB).

 

- To naturalna kolej zestawienia. Daguir wygrał z numerem ”2” tej kategorii i to było kwestia czasu, kiedy obaj skonfrontują się ze sobą. To będzie nie lada wyzwanie dla Kamila, bo to mocny zawodnik, z dobrym rekordem. Dysponuje świetnymi zapasami. Myślę, że to odpowiednia poprzeczka dla Kamila na ten moment – powiedział Jóźwiak.

 

- Mamy jeszcze 7 tygodni do walki. Znam już jego słabsze i mocniejsze strony. To jest taki rywal, których stawia się przede mną non stop. Z jakimś stójkowiczem to nie pamiętam, kiedy się biłem. Cały czas mam zapaśników, parterowców i w większości udawało mi się neutralizować umiejętności przeciwników – dodał Łebkowski.  

 

Cała dyskusja w załączonym materiale wideo.

IM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie