W biegu imienia Piotra Nurowskiego wzięło udział prawie 900 osób

Inne

Prawie 900 osób dobiegło do mety III Biegu Konstancińskiego imienia Piotra Nurowskiego. Start na 10 kilometrów był hołdem złożonym prezesowi Polskiego Komitetu Olimpijskiego, który mieszkał w podwarszawskim uzdrowisku.

- Udało mi się pobiec mój drugi wynik w życiu, a naprawdę było dzisiaj ciepło. Super zadowolony jestem, bardzo fajna trasa, dużo kibiców. Świetny wyścig - podsumował siódmy na mecie Bartosz Olszewski z Cyfrowego Polsatu.

- Czy nie warto właśnie dla takich momentów wyjść z domu, poświęcić te dwie-trzy godziny w niedzielę, zamiast spędzić ją na kanapie? Zdecydowanie lepiej pooddychać świeżym powietrzem w Konstancinie - uważa Michał Stela z Polsatu News.

Piotr Nurowski (1945-2010) zginął w katastrofie rządowego samolotu w Smoleńsku 10 kwietnia 2010 roku. Przez całe życie był pasjonatem sportu. Po ukończeniu studiów wygrał konkurs na sprawozdawcę sportowego w Polskim Radiu. W wieku zaledwie 27 lat został prezesem Polskiego Związku Lekkiej Atletyki. Był również współtwórcą Telewizji Polsat.

Więcej o biegu im. P. Nurowskiego w załączonym materiale wideo.

RH, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze