Krzos zostaje w Chemiku Police

Siatkówka
Krzos zostaje w Chemiku Police
fot. Cyfrasport

Aleksandra Krzos będzie zawodniczką Chemika w sezonie 2017/18. Libero występuje w klubie z Polic od 2012 roku. W sezonie 2015/16 miała roczną przerwę, w trakcie której została wypożyczona do Muszynianki. Następnie wróciła do Polic i w poprzednim sezonie broniła już barw mistrza Polski.

Z zespołem Chemika zdobyła 3 mistrzostwa i 2 Puchary Polski. Jest aktualną reprezentantką naszego kraju. W niedzielę wieczorem wraz z kadrą wyleciała do Brazylii, gdzie weźmie udział w meczach przygotowujących zespół do Grand Prix.

 

– Chcę walczyć o złoto w Polsce, chcę rywalizować w Lidze Mistrzyń. Chemik jest tego gwarancją, dlatego długo nie zastanawiałam się nad swoją przyszłością i zdecydowałam się zostać w Policach – powiedziała Krzos.

 

28-letnia libero jest dziewiątą zawodniczką, która na pewno zagra w barwach Chemika Police w sezonie 2017/18. Wcześniej klub poinformował o  Alex Holston, Sladjanie Mirković, Stefanie Veljković, Natalii Mędrzyk, Katarzynie Zaroślińskiej, Maret Belkestein-Grothues, Katarzynie Gajgał-Anioł i Biance Buszy.

RM, Chemik Police - Biuro Prasowe

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze