Mioduski spotkał się z Odjidją-Ofoe. "W ciągu kilku dni sytuacja się wyjaśni"

Piłka nożna
Mioduski spotkał się z Odjidją-Ofoe. "W ciągu kilku dni sytuacja się wyjaśni"
fot. PAP

Prezes Legii Warszawa Dariusz Mioduski spotkał się we wtorek z największą gwiazdą zespołu Vadisem Odjidją-Ofoe. Ciągle nie wiadomo, jaka przyszłość czeka belgijskiego pomocnika.

Początek Odjidjy w barwach Legii nie był idealny, ale był to tylko okres przejściowy. Belg bardzo szybko odbudował braki kondycyjne i stał się najlepszym zawodnikiem Legii Warszawa oraz całej Lotto Ekstraklasy. Jego gole i asysty przyczyniły się do mistrzostwa Polski oraz pomogły klubowi w Lidze Mistrzów. Jasne jednak było, że im lepiej będzie mu szło, tym więcej pojawi się chętnych na jego transfer.

Ostatnio dużo mówi się o Olympiakosie Pireus, którego trenerem jest były szkoleniowiec Legii Besnik Hasi. To właśnie on ściągnął Odjidję-Ofoe na Łazienkowskiej, więc jak mało kto zna jego umiejętności, a i sam piłkarz miał mocno naciskać na przenosiny do Grecji. We wtorek spotkał się z prezesem klubu Dariuszem Mioduskim w celu omówienia przyszłości.

- Spotkaliśmy się z Vadisem w Warszawie i rozmawialiśmy. Na dzisiaj nic nie jest jeszcze przesądzone. Mam jednak nadzieję, że w ciągu kilku dni sytuacja się ostatecznie wyjaśni, bo przyszłość Vadisa jest dla nas bardzo ważna, ale najważniejsze zawsze jest dobro drużyny - powiedział Mioduski cytowany przez serwis legia.com.

jb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze