Grosicki wybrał się za ocean. Polak zwiedzał Nowy Jork

Piłka nożna
Grosicki wybrał się za ocean. Polak zwiedzał Nowy Jork
fot.Cyfrasport

Reprezentant Polski - Kamil Grosicki nie traci czasu na wakacjach. Polski skrzydłowy wraz z rodziną wybrał się do Stanów Zjednoczonych, żeby pozwiedzać Nowy Jork. Zawodnik Hull City w towarzystwie żony oraz dzieci postawił na czynny wypoczynek.

"Grosik" zaraz po zakończeniu sezonu wybrał się na Sardynię, żeby naładować akumulatory. Po pobycie na włoskiej wyspie jeden z ulubieńców selekcjonera Adama Nawałki był niczym prawdziwy "TurboGrosik" w meczu eliminacji MŚ z Rumunią (3:1). Wychowanek Pogoni odwiedził także rodzinny Szczecin, a w połowie czerwca wraz rodziną oraz z Arturem Borucem oraz Sławomirem Peszką poleciał na Ibizę. Wczasy na hiszpańskiej wyspie nie były ostatnimi dla 50-krotnego reprezentanta Polski podczas trwającego urlopu. 29-latek aktualnie przebywał w największym mieście USA.  

W ostatnią sobotę w towarzystwie prezesa PZPN-u - Zbigniewa Bońka oraz swojego przyjaciela "Peszkina" gościł na gali Polsat Boxing Night 7 w Ergo Arenie. Dwa dni później piłkarz wraz z najbliższymi wybrał się do Nowego Jorku.

Kto wie, być może Grosicki będzie oczarowany Stanami Zjednoczonymi na tyle, że zapragnie w przyszłości grać w tamtejszej lidze MLS.

 

 

 

NewYork🇺🇸 #grosicki

Post udostępniony przez ⚽️TurboGrosik⚽️ (@kamilgrosicki10) 27 Cze, 2017 o 12:54 PDT

 

 

Moja ekipa ❤️ Piękny czas 🏙🇺🇸👨‍👩‍👧‍👦 #familly#newyork#usa#vacation @kamilgrosicki10 @marcel.szaranek

Post udostępniony przez Dominika Grosicka (@dominikagrosicka) 27 Cze, 2017 o 12:54 PDT


A.J., Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze