Jak wygląda centrum szkoleniowe graczy CS:GO? Innocent pokazuje!

E-sport
Jak wygląda centrum szkoleniowe graczy CS:GO? Innocent pokazuje!
fot. Cybersport.pl

Jak trenują profesjonalni gracze Counter-Strike’a: Global Offfensive? Co znajdziemy w ich centrum szkoleniowym? Paweł ‘innocent’ Mocek odpowiada na te pytania filmem, w którym mówi o przygotowaniach do ruszających dziś kwalifikacji na PGL Majora w Krakowie, oprowadzając jednocześnie po domu treningowym PENTA Sports.

Trwają kwalifikacje do zbliżającego się PGL Majora w Krakowie. I choć żadna z polskich drużyn nie wywalczyła w nich miejsca, o wyjazd do stolicy małopolski zagra dziś PENTA Sports z naszym rodakiem na czele. W celu dobrego przygotowania się do tych niezwykle ważnych rozgrywek europejski zespół urządził dwutygodniowy obóz treningowy w swojej kwaterze w Berlinie, a innocent uwiecznił tę wizytę w siedmiominutowym wideo. Strefa relaksu, sala treningowa z komputerami, serwerownia, kuchnia, a nawet bar – to wszystko znajdziecie w domu gamingowym Mocka i spółki.

 

Polak zdradził również, że przez dwa tygodnie treningów przegrał w CS:GO niemal sto godzin. Jak sam twierdzi, to chyba jego rekord życiowy. – Jesteśmy dobrze przygotowani. Poprawiliśmy bardzo dużo rzeczy technicznych i mam nadzieję, że podtrzymamy formę indywidualną, którą zbudowaliśmy wcześniej – stwierdził.

 

 

O tym, jak na PENTA Sports wpłynął obóz treningowy przekonamy się już dziś. Pierwszym przeciwnikiem kadry innocenta jest dużo bardziej doświadczone OpTic Gaming. Mecz zaplanowany jest na 11:15.

Szymon Groenke, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie