Inne

Jak wygląda praca trenera zespołu...

Trwają kwalifikacje do zbliżającego się PGL Majora w Krakowie. I choć żadna z polskich drużyn nie wywalczyła w nich miejsca, o wyjazd do stolicy małopolski zagra dziś PENTA Sports z naszym rodakiem na czele. W celu dobrego przygotowania się do tych niezwykle ważnych rozgrywek europejski zespół urządził dwutygodniowy obóz treningowy w swojej kwaterze w Berlinie, a innocent uwiecznił tę wizytę w siedmiominutowym wideo. Strefa relaksu, sala treningowa z komputerami, serwerownia, kuchnia, a nawet bar – to wszystko znajdziecie w domu gamingowym Mocka i spółki.

 

Polak zdradził również, że przez dwa tygodnie treningów przegrał w CS:GO niemal sto godzin. Jak sam twierdzi, to chyba jego rekord życiowy. – Jesteśmy dobrze przygotowani. Poprawiliśmy bardzo dużo rzeczy technicznych i mam nadzieję, że podtrzymamy formę indywidualną, którą zbudowaliśmy wcześniej – stwierdził.

 

 

O tym, jak na PENTA Sports wpłynął obóz treningowy przekonamy się już dziś. Pierwszym przeciwnikiem kadry innocenta jest dużo bardziej doświadczone OpTic Gaming. Mecz zaplanowany jest na 11:15.