PENTA Sports bliżej Majora! Innocent ogrywa OpTic Gaming

E-sport
PENTA Sports bliżej Majora! Innocent ogrywa OpTic Gaming
fot. HLTV.org

PENTA Sports ograła OpTic Gaming w pierwszej rundzie kwalifikacji do PGL Majora. Ekipa Pawła ‘innocenta’ Mocka jest coraz bliżej wyjazdu do Krakowa!

Pojedynek był niezwykle wyrównany, a drużyny szły łeb w łeb do samego końca. Początkowo prowadziło OpTic, chwilę później PENTA wyrównała, wysuwając się na prowadzenie, by znowu dać dogonić się sekcji z Ameryki. Spotkanie upływało właśnie w takiej niepewności. Żadna z sekcji nie zdołała bowiem na dłużej przypieczętować swojej przewagi. Na szczęście, zespół Mocka po stronie terrorystów wyszedł na prowadzenie 8:7 i taki sam wynik – po bardzo stresujących rundach – uzyskał również w defensywie.

 

PENTA Sports 16:14 OpTic Gaming – Train

 

PENTA wygrała tym samym z dużo bardziej doświadczonym zespołem, który w roli faworyta stawił się przecież na ubiegłym ELEAGUE Majorze. Kolejna konfrontacja kadry innocenta już jutro. Polak stanie – zgodnie z systemem szwajcarskim – naprzeciw innemu zespołowi z jednym zwycięstwem na koncie. Aktualnie w tym gronie znajduje się wyłącznie G2 Esports, które po jeszcze bardziej zaciętej potyczce górowało nad Immortals.

Szymon Groenke, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie