Ronaldo zaskakuje! Dał dziecku autograf tuż przed pierwszym gwizdkiem

Piłka nożna
Ronaldo zaskakuje! Dał dziecku autograf tuż przed pierwszym gwizdkiem
fot.PAP/EPA

Cristiano Ronaldo potrafi zaskakiwać nie tylko pięknymi zwodami podczas meczów. Przed półfinałową batalią Pucharu Konfederacji pomiędzy Portugalią a Chile, kapitan mistrzów Europy zaskoczył dosłownie wszystkich zgromadzonych na stadionie w Kazaniu i przed telewizorami. Gwiazdor Realu Madryt złożył autograf na koszulce dziecka.

O autografie "CR7" marzy zapewne większość kibiców piłkarskich. 32-letni piłkarz tuż przed pierwszym gwizdkiem nieoczekiwanie wyjął marker i złożył podpis na koszulce chłopca, który wyszedł z nim na boisko.

Zaskakujący, a zarazem piękny gest błyskawicznie obiegł wszystkie media sportowe i internet. Utytułowany zawodnik po raz kolejny pokazał ludzką twarz i tylko potwierdził, że uwielbia dzieci. Zawodowi sportowcy zazwyczaj przed ważnymi meczami nie są w stanie zdobyć się na taki gest tłumacząc się koncentracją.

 

Zaraz po meczu okazało się, że Cristiano Ronaldo znów został ojcem. Radosną nowinę podał za pośrednictwem Facebooka. Mistrz Europy ma 7-letniego syna, a teraz urodziły mu się bliźniaki.

A.J., Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze