MPPK: Gospodarze pojadą bez presji

Żużel
MPPK: Gospodarze pojadą bez presji
fot. Cyfrasport

Coraz więcej ekip ujawnia składy w jakich wystąpią podczas zbliżających się Mistrzostwach Polski Par Klubowych, które odbędą się 23 lipca na torze w Ostrowie Wielkopolskim. Wiemy już w jakim zestawieniu zaprezentują się przedstawiciele gospodarzy, czyli miejscowej Ostrovii.

Ostrovia Ostrów Wielkopolski to jedyny zespół rywalizujący w rozgrywkach 2. ligi żużlowej, który wystąpi 23 lipca podczas finału MPPK. Z tego powodu nikt nie stawia przed żużlowcami tej ekipy wygórowanych celów, ale sam fakt, że zaprezentują się na własnym torze przed własnymi kibicami sprawia, że postarają się pokusić o jakąkolwiek niespodziankę.

 

Ostrowian reprezentować będą Kamil Brzozowski, Zbigniew Suchecki oraz Łukasz Sówka. Dla każdego z nich możliwość skonfrontowania się z przedstawicielami wyższych lig będzie nie lada nobilitacją. Przekonamy się jak bardzo będą w stanie wykorzystać atut własnego toru i uprzykrzyć życie faworytom.

 

Ostrovia to piąta drużyna, która odkryła swoje karty. Czekamy jeszcze na zestawienie Get Well Toruń oraz MrGarden GKM-u Grudziądz.

 

Transmisja turnieju MPPK na sportowych antenach Polsatu.

KN, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze