Półfinał MŚ U-21: Polska - Brazylia. Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka
Półfinał MŚ U-21: Polska - Brazylia. Transmisja w Polsacie Sport
fot. FIVB

Polscy siatkarze pokonali w czwartek Iran 3:2 i awansowali do półfinału rozgrywanych w Czechach mistrzostw świata U-21. Kilka dni temu informowaliśmy, że jeśli Biało-Czerwoni znajdą się w najlepszej czwórce turnieju, ich mecze pokażemy na sportowych antenach Polsatu. Obietnicy dotrzymujemy. Transmisja półfinału MŚ U-21 Polska - Brazylia w sobotę od godz. 20:00 w Polsacie Sport.

Podopieczni trenera Sebastiana Pawlika – mistrzowie Europy i świata kadetów (2015) oraz mistrzowie Europy juniorów (2016) – byli uznawani za faworytów MŚ U–21. Na turnieju w Czechach kroczą od zwycięstwa do zwycięstwa. W pierwszej fazie grupowej pokonali Maroko (3:0), Czechy (3:0) oraz Kanadę (3:0), a w drugiej Chiny (3:2), Kubę (3:0) oraz Iran (3:2). To daje kapitalny bilans sześciu turniejowych zwycięstw z rzędu!

Kibice siatkówki od początku turnieju pytali o transmisje spotkań Polaków. Niestety, na przeszkodzie stał brak produkcji telewizyjnej. Gdy gospodarze zadeklarowali produkcję w standardzie TV z półfinałów i finału, Polsat podjął rozmowy z FIVB w sprawie możliwości transmitowania tych spotkań w naszym kraju. Rozmowy zakończyły się sukcesem. W rezultacie kibice obejrzą dwa mecze Biało-Czerwonych: rozgrywany w sobotę półfinał z Brazylią oraz przypadający na niedzielę finał, a w razie niepowodzenia z Brazylijczykami, mecz o trzecie miejsce.

 

Przypomnijmy tylko, że w drugim półfinale Rosja zmierzy się z Kubą.

Transmisja półfinału MŚ U-21 Polska - Brazylia w sobotę od godz. 20:00 w Polsacie Sport.

RH, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze