Inne

apEX: Nie lubimy grać rano. KennyS i shox...

Inne

stanislaw: Chińczycy są wyjątkowo...

PENTA Sports, a więc drużyna Pawła ‘innocenta’ Mocka, w Bukareszcie radzi sobie naprawdę znakomicie. Formacja Polaka dwukrotnie podejmowała dużo bardziej doświadczone zespoły z Ameryki – OpTic Gaming i Team Liquid – ostatecznie wygrywając spotkania. Pierwsze było niezwykle wyrównane. W drugim natomiast innocent i spółka dosłownie zmiażdżyli swoich rywali. – Mamy większe szanse z amerykańskimi zespołami, ponieważ nie trenowały z nami, więc nie znają naszego stylu – powiedział HS portalowi HLTV.org. – Bardzo ciężko gra się przeciwko nam, gdy nie wie się, czego się po nas spodziewać – dodał.

 

HS jest bardzo pewny umiejętności swoich i reszty zespołu, z optymizmem patrząc w przyszłość: - Osobiście uważam, że jako ekipa nie mamy się czego obawiać. Myślę, że możemy łatwo uzyskać bilans 3-0 i zakwalifikować się na Majora. Dzięki treningom i rezultatom uzyskiwanym na LAN-ach czujemy się bardzo pewnie.

 

Trzecim rywalem PENTA Sports będzie kolejny skład ze światowej czołówki – mousesports. Do tej pory „Myszki” w rewelacyjnym stylu zmiażdżyły Tengri, a także górowały nad GODSENT. Warto wspomnieć, że w barwach mouz występuje Robin ‘ropz’ Kool – młody talent z Estonii. Tym samym kraj ten ma ogromną szansę pierwszy raz w życiu wystawić swojego reprezentanta na turnieju rangi Majora. HS nie omieszkał tego skomentować - To naprawdę niesamowite, że dwóch Estończyków osiąga sukces w tym samym czasie. Ropz miał naprawdę dużo szczęścia, ponieważ przybył znikąd i natychmiast został zwerbowany przez mousesports – zaznacza, zdradzając: - Byłem o to trochę zazdrosny, bo sam musiałem ciężko pracować przez dwa lata. Ale to jest fajnie zobaczyć, jak mu się powodzi. Mam nadzieję, że obaj się zakwalifikujemy.

 

Całą rozmowę w języku angielskim znajdziecie na HLTV.org. Mecz PENTA Sports z mousesports zaplanowany jest na 16:30.