milosz93 mistrzem PlayStation League w FIFA 17

E-sport
milosz93 mistrzem PlayStation League w FIFA 17
fot. milosz93

Zakończył się pierwszy sezon PlayStation League w FIFA 17. Mistrzowski tytuł zdobył Miłosz ‘milosz93’ Bogdanowski, który w wielkim finale pokonał Kamila ‘Riptorka’ Soszyńskiego.

- Chciałbym pogratulować wszystkim zawodnikom, za wspaniałą rywalizacje, a również PlayStation Polska oraz administratorom za organizację turnieju – napisał po zwycięstwie milosz93, który kolejnym triumfem na koncie tylko potwierdził to, że jest jednym z najlepszych wirtualnych piłkarzy w kraju. Bogdanowski najpierw zajął drugie miejsce w grupie, co dało mu bezpośredni awans do półfinału. W nim okazał się lepszy od Rafała ‘Wirtuoza’ Janowskiego (3:2; 3:1). W finale natomiast przyszło mu stanąć naprzeciw kolegi z drużyny - Riptorka. O złoty medal walczyło bowiem dwóch reprezentantów ALSEN-Team. Najważniejszy mecz ligi zakończył się wynikiem 3:1 dla milosza93.

 

Na najniższym miejscu podium stanął Marcin ‘mRN’ Szczczes, tuż za nim uplasowali się kolejno: Wirtuoz oraz Michael ‘Michal-22PL’ Albanowicz i Piotr ‘Anon1m’ Jakubowski.

 

W drugim sezonie PlayStation League zobaczymy ośmiu najlepszych graczy pierwszej odsłony rozgrywek, a także czwórkę zawodników, którzy miejsce w zawodach wywalczyli w kwalifikacjach. Beniaminkami są: Jaszczu23, DawidPLx999, cyanide i damie.

Szymon Groenke, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze