MotoGP: GP Niemiec. Transmisja sesji treningowych i kwalifikacji w Polsacie Sport Extra i na Polsatsport.pl

Moto
MotoGP: GP Niemiec. Transmisja sesji treningowych i kwalifikacji w Polsacie Sport Extra i na Polsatsport.pl
fot. PAP

Przed nami 9. runda zmagań w walce o Motocyklowe Mistrzostwo Świata w klasie MotoGP, która odbędzie się w niedzielę. Tym razem areną zmagań będzie niemiecki tor Sachsenring. Zanim dojdzie do wyścigu, w sobotę czekają nas kolejne sesje treningowe oraz kwalifikacje. Transmisja w Polsacie Sport Extra oraz na Polsatsport.pl od godz. 9:00.

W poprzedniej rundzie, która odbyła się na torze w holenderskim Assen najlepszy okazał się Valentino Rossi, który tym samym wrócił do walki o mistrzostwo świata. Liderem klasyfikacji generalnej jest Andrea Dovizioso. Zawodnik ze stajni Ducati Team okazał się najlepszy podczas piątkowej porannej sesji treningowej, w której wykręcił najlepszy czas. W tracie drugiej sesji, która odbyła się popołudniu najlepszy był Hector Barbera z Reale Avintia Racing. Warto zaznaczyć, że pogoda nie była łaskawa dla motocyklistów, bowiem spełniły się prognozy pogody mówiące o padającym deszczu, który utrudnił warunki podczas popołudniowych zmagań i sprawił, że byliśmy świadkami kilku groźnych upadków.

 

Słabo w obu sesjach treningowych wypadł Rossi, który wykręcił odpowiednio szesnasty i piętnasty czas. To pozostawia spory znak zapytania odnośnie jego postawy w sobotnim wyścigu. Legendarny Włoch sam przyznał, że nie czuje szybkości, a start z końcowych pozycji może okazać się przeszkodą nie do pokonania. O dyspozycji utytułowanego zawodnika oraz reszty uczestników przekonamy się w sobotę podczas kolejnych sesji treningowych oraz samych kwalifikacji,

 

Transmisja z sesji treningowych oraz kwalifikacji w sobotę od godz. 9:00 w Polsacie Sport Extra i na Polsatsport.pl.

KN, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze