PENTA Sports nadal walczy o Majora. Na drodze stoi im Vega Squadron

E-sport
PENTA Sports nadal walczy o Majora. Na drodze stoi im Vega Squadron
fot. HLTV.org

Po minimalnej przegranej z mousesports PENTA Sports o awans na PGL Majora zagra z Vega Squadron. Szanse na to, że podczas krakowskiego turnieju zobaczymy Pawła ‘innocenta’ Mocka nadal są duże.

Formacja z Polakiem w składzie rozegrała w Bukareszcie dwa świetne mecze przeciwko OpTic Gaming i Team Liquid, a następnie – w spotkaniu o awans na główne zawody – uległa mousesports. Tym samym – z bilansem 2:1 – stanie jutro naprzeciw Vega Squadron, a więc ekipie, która dotychczas przegrała z HellRaisers, ale dość pewnie ograła również OpTic i TyLoo. Nie ulega wątpliwości, że Rosjanie potrafią zaskakiwać. W pamiętnych kwalifikacjach do ELEAGUE Majora wyeliminowali z gry Ninjas in Pyjamas. Trzeba o tym pamiętać, bo choć to Mocek i spółka należą do faworytów, reprezentanci Vega są dla nich realnym zagrożeniem.

 

09:00 – PENTA Sports vs Vega Squadron

 

Pojedynek zainauguruje jutrzejszy dzień. Odbędzie się o 9:00. Triumfator potyczki natychmiastowo stanie się uczestnikiem zbliżającego się wielkimi krokami Majora. Przegrany – stoczy jeszcze jeden bój. To więc przedostatnia szansa PENTA na uzyskanie przepustki do Krakowa. 

Szymon Groenke, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie