Polsat Sport wybrał jedenastkę Euro U-21

Piłka nożna

Finał Euro U-21 to przede wszystkim czas podsumowań i wyciągania wniosków. Wybór najlepszych piłkarzy, a także jedenastki turnieju. W pomeczowym studiu zaprezentowaliśmy nasze zestawienie największych gwiazd turnieju. Swoich wyborów dokonał również Roman Kołtoń razem z Marcinem Lepą.

Kontrowersje przy wyborze najlepszego zawodnika turnieju wzbudziła sama UEFA. Według wielu powinien to być Saul Niguez lub Maximilian Arnold. Oficjalnie jednak to wyróżnienie trafiło w ręce Daniego Ceballosa, a drugie miejsce w tym zestawieniu trafiło do Marco Asensio.

 

Takie wybory zawsze pozostawiają pole do dyskusji. Na podsumowanie turnieju wybraliśmy jednak również swoją jedenastkę Euro U-21. Nie mogło w niej zabraknąć miejsca dla wspomnianej czwórki piłkarzy. Na wyróżnienie zasłużył też Stanislav Lobotka, który był motorem napędowym reprezentacji Słowacji.

 

 

 

Na swoje wybory pokusili się także Roman Kołtoń i Marcin Lepa, którzy w większym stopniu docenili Włochów, wskazali trenera turnieju oraz ławkę rezerwowych.  

SA, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze