ACB 63: Bonusy przyznane!

Sporty walki

Organizacja ACB przyznała bonusy za galę, która odbyła się w sobotę w Ergo Arenie. Najlepszą walką zostało uznane starcie Piotra Hallmanna (18-6, 7 KO, 7 SUB) z Adrianem Zielińskim (17-6, 4 KO, 6 SUB), podczas gdy Mindaugas Verzbickas (13-4-2, 4 KO, 9 SUB) został doceniony za poddanie Kamila Gniadka (12-5-1-1NC, 2 KO, 8 SUB).

Poziom sportowy na wydarzeniu zorganizowanym przez ACB po raz kolejny nie rozczarował. Dodatkowo zawodnicy byli bardziej zmotywowani niż kiedykolwiek, gdyż organizacja wprowadziła bonusy za skończenie walki przed czasem. Każdy, komu udała się taka sztuka, otrzymał 5000 dolarów. Szczęśliwcami okazali się Piotr Strus, Przemysław Mysiala, Paweł Kiełek oraz Luke Barnatt.

Standardowo organizacja przyznała także bonusy o wartości 10000 tysięcy dolarów. Najlepszą walką zostało starcie Piotra Hallmanna z Adrianem Zielińskim. Po trzech rundach sędziowie niejednogłośnie orzekli zwycięstwo tego pierwszego. Z kolei najlepszym poddaniem popisał się Mindaugas Verzbickas, który po zdecydowanym przegraniu pierwszej rundy, w drugiej poddał Kamila Gniadka duszeniem d'arce.

Bonusy za galę ACB 63:

Najlepsza walka: Piotr Hallmann - Adrian Zieliński.
Poddanie wieczoru: Mindaugas Verzbickas.

Bonusy za skończenie walki przed czasem: Piotr Strus, Przemysław Mysiala, Paweł Kiełek, Patrik Kincl oraz Luke Barnatt.

 

jb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze