Venatores na fali! Myśliwi wygrywają Game Addict Tournament

E-sport
Venatores na fali! Myśliwi wygrywają Game Addict Tournament
fot. Venatores

Gracze Venatores stanęli na najwyższym stopniu podium podczas Game Addict Tournament. W wielkim finale turnieju „Myśliwi” pokonali Pompa Team.black.

Ekipa Sebastiana ‘darka’ Babińskiego bez większych problemów przedarła się przez fazę grupową zawodów. Venatores najpierw w bardzo efektowny sposób pokonało strzelców Nevel Lucky (16:3), następnie równie pewnie górowało nad Stressless Foxes, by w dwóch ostatnich pojedynkach ograć Pompa Team.black (16:9) i Ekipy Ptycha (16:5). W półfinale „Myśliwi” również nie mieli większych problemów, przez co mogli cieszyć się z trzeciego finału w przeciągu ostatnich tygodni. W tym ponownie podjęli „czarnych” z Pompa Team, którym udowodnili, że grupowy triumf nie był przypadkiem. W bardzo wyrównanym meczu o złoto dark i spółka zwyciężyli 2:1.

 

Klasyfikacja końcowa Game Addict Tournament:

1. miejsce – Venatores

2. miejsce – Pompa Team.black

3. miejsce – Bandyci

4. miejsce – Klan Dark Venom

 

To już drugie zwycięstwo, a trzeci turniej z rzędu, na którym Venatores dotarło do finału. Wcześniej kadra Michała ‘SooNa’ Wójcickiego uzyskała mistrzowski tytuł Ballistix Challenge, a także zdobyła srebrne medale podczas Good Game League rozgrywanym na stadionie Lecha Poznań. Przed podopiecznymi Ernesta Ziółkowskiego jednak kolejne wyzwania. Od 10 do 12 lipca w Łodzi odbywać się będzie bowiem Lordi'S Game Cup, na którym zobaczymy również strzelców Izako Boars, PACT czy panie z Unicorns female. 

Szymon Groenke, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze