Wimbledon: Kapitalne otwarcie turnieju! Zobaczcie najładniejsze akcje

Tenis

Pierwszy dzień na kortach Wimbledonu od razu przyniósł kapitalne akcje. Swoje umiejętności pokazał m.in. Rafael Nadal. Obejrzyjcie najładniejsze akcje pierwszego dnia turnieju!

Rafael Nadal udowodnił, że cały czas znajduje się w fenomenalnej formie. Hiszpan w trzech setach pokonał Johna Millmana, a momentami wznosił się na wyżyny swoich umiejętności. Można było odnieść wrażenie, że po kilku wymianach Australijczyk jest wręcz zrozpaczony dyspozycją rywala, który dobiegał do każdej piłki i jeszcze był w stanie go odpowiednio skontrować. Faworyt do końcowego triumfu zrobił swoje, a kibice mogą tylko zacierać ręce na jego kolejne popisy.

Jedną z najładniejszych akcji przeprowadzili Marin Cilic oraz Philipp Kohlschreiber. Cały mecz wygrał Chorwat, lecz to zwycięski punkt Niemca był wyjątkowej urody. W naszym zestawieniu znalazł się również Stan Wawrinka, który niespodziewanie przegrał w czterech setach z Daniłem Miedwiediewem.

Nie można też zapomnieć o kobietach: piękną akcje mogliśmy obejrzeć m.in. w starciu Dominiki Cibulkovej z Andreą Petkovic.

Najładniejsze akcje pierwszego dnia Wimbledonu w załączonym materiale wideo.

jb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze