Zmiana prezesa w Wiśle Płock

Piłka ręczna
Zmiana prezesa w Wiśle Płock
fot. PAP

Artur Zieliński nie jest już prezesem SPR Wisła Płock S.A. Decyzję podjęła Rada Nadzorcza spółki. Nazwisko nowego sternika klubu będzie ogłoszone w tym tygodniu.

„W czwartek odbyło się posiedzenie Rady Nadzorczej, podczas którego dokonano oceny pracy prezesa Artura Zielińskiego. Ponieważ cele zakładane przed sezonem, czyli zdobycie Pucharu Polski, tytułu mistrza Polski oraz awansu do TOP 16 nie zostały osiągnięte, postanowiliśmy się rozstać z dniem 30 czerwca. Prezes reprezentował jeszcze klub podczas losowania grup Ligi Mistrzów w Lublanie.

- Muszę dodać, że Artur Zieliński nie odchodzi z klubu, będzie współpracował, przynajmniej do czasu przekazania swoich obowiązków następcy. Nastąpi to prawdopodobnie w tym tygodniu, dopinamy umowę z nowym prezesem, którego nazwisko ogłosimy po posiedzeniu Rady” – powiedział PAP przewodniczący Rady Nadzorczej SPR Wisła Płock Andrzej Wiśniewski.

Jak poinformowano na stronie internetowej klubu, obowiązki prezesa tymczasowo będzie pełnił wiceprezes zarządu spółki Hubert Murawski.

mt, PAP

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze