Zobacz, jak PashaBiceps wygłupia się w rosyjskiej reklamie! (WIDEO)

E-sport
Zobacz, jak PashaBiceps wygłupia się w rosyjskiej reklamie! (WIDEO)
fot. Maxim

W sieci pojawiła się reklama sklepu ze sprzętem elektronicznym, w której widzimy Jarosława ‘pashęBicepsa’ Jarząbkowskiego. Zawodnik Virtus.pro mówi w niej po rosyjsku.

Virtus.pro w kwietniu oficjalnie ogłosiło rozpoczęcie współpracy z siecią supermarketów oferującą klientom  sprzęt RTV i AGD, komputerowy, oprogramowanie, filmy czy muzykę. Jak się okazało, spotkanie pashyBicepsa z fanami w jednym z rosyjskich sklepów było tylko przedsmakiem tego, czym Jarząbkowski pochwalił się dziś.

 

Polak na swoim oficjalnym profilu na Facebooku udostępnił reklamę sklepu, w której zagrał główną rolę. A nawet dwie! Zawodnik przebrany w strój „umięśnionego” serca w charakterystyczny dla siebie sposób, a na dodatek po rosyjsku, rozmawia z „drugim sobą”. W międzyczasie wyciska sztangę obciążoną komputerami, w stylu karateki niszczy laptopy, a używając sprzętu do VR, toczy wirtualny pojedynek pięściarski. A wszystko zgodnie z hasłem „Wszystko, by grać i wygrywać”.

 

 

 

- Kim jesteś?

- PashaBiceps!

- Czego chcesz?

- Wyższego tickrate!

- Kiedy chcesz?

- Teraz, od razu!

 

PashaBiceps jest najpopularniejszym graczem Counter-Strike’a: Global Offensive i jednym z najbardziej znanych i medialnych esportowców na świecie. Jak widać, jego popularność sięga poza granice Polski i jest przez poza środowiskiem sportów elektronicznych chętnie wykorzystywana. To dowód nie tylko na ogromny potencjał drzemiący w samym pashy czy całym Virtus.pro, ale w esporcie w ogóle.

Szymon Groenke, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie