MPPK: Znamy składy wszystkich finalistów

Żużel
MPPK: Znamy składy wszystkich finalistów
fot. Cyfrasport

23 lipca w Ostrowie Wielkopolskim odbędzie się finał Lotos Mistrzostw Polski Par Klubowych. Na torze zaprezentuje się siedem ekip. Znamy już zestawienie wszystkich drużyn, a jako ostatnią prezentujemy MrGarden GKM Grudziądz.

Jedna drużyna z drugiej ligi, czyli gospodarze turnieju – Ostrovia Ostrów Wielkopolski. Jeden zespół z Nice 1 ligi w postaci Orła Łódź, a także pięć ekip z PGE Ekstraligi. Mowa o Cash Broker Stali Gorzów, Ekantor.pl Falubazie Zielona Góra, obrońcy tytułu Betard Sparcie Wrocław, Get Well Toruń oraz MrGarden GKM Grudziądz. Ci ostatni pojadą w ciekawym zestawieniu, które nie jest bez szans na sprawienie niespodzianki.

 

Grudziądzanie nie spisują się najlepiej w PGE Ekstralidze, ale para Krzysztof Buczkowski – Krystian Pieszczek, która wystąpi w Ostrowie może pokusić się o dobry rezultat. Ten pierwszy to bardzo doświadczony zawodnik, natomiast jego partner niedawno skończył wiek juniora i może popisać się młodzieńczą fantazją.

 

Za głównych faworytów upatruje się przede wszystkim gorzowian, wrocławian oraz zielonogórzan. Trzeba jednak pamiętać, że to jest żużel i niespodzianki często się zdarzają o czym przekonaliśmy się chociażby ostatnio w trakcie Indywidualnych Mistrzostw Polski, gdzie niespodziewanie wygrał Szymon Woźniak. Notabene ów żużlowiec pojawi się także na torze w Ostrowie.

 

Poniżej prezentujemy pełne zestawienie wszystkich drużyn, które wystąpią 23 lipca.

 

TŻ Ostrovia Ostrów
Zbigniew Suchecki
Kamil Brzozowski
Łukasz Sówka

Orzeł Łódź     
Robert Miśkowiak
Edward Mazur

Betard Sparta Wrocław
Tomasz Jędrzejak
Szymon Woźniak
Maciej Janowski

Cash Broker Stal Gorzów
Bartosz Zmarzlik
Krzysztof Kasprzak

Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra
Jarosław Hampel
Piotr Protasiewicz

MRGARDEN GKM Grudziądz
Krzysztof Buczkowski
Krystian Pieszczek

Get Well Toruń
Adrian Miedziński
Paweł Przedpełski

 

Transmisja MPPK na sportowych antenach Polsatu.

KN, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze