Rzeźniczak na Łazienkowską trafił latem 2004 roku. Po dwóch latach w Legii wrócił do Widzewa na sezon na zasadzie wypożyczenia. Potem reprezentował już tylko stołeczny klub. W jego barwach rozegrał 249 meczów ligowych, w których strzelił 12 goli, pięciokrotnie zdobywał z zespołem mistrzostwo kraju, sześć razy Puchar Polski i raz Superpuchar.

 

"Przyszedłem jako 17-letni chłopak, odchodzę jako 30-letni facet, mąż, zawodnik, który rozegrał wiele meczów z Legią i wygrał wszystko, co było do wygrania. Ciężko określić, jakie uczucia mną teraz targają" - powiedział Rzeźniczak w wywiadzie na oficjalnej stronie klubu.

 

Karabach Agdam to mistrz Azerbejdżanu, który w drugiej rundzie kwalifikacji Ligi Mistrzów zagra z gruzińską Samtredią (11 i 18 lipca).

 

"Wiele osób myśli, że Azerbejdżan to trzeci świat czy nawet jeszcze dalej. Klub do którego trafię ma duże aspiracje. Karabach jest drużyną, która z powodzeniem walczyła w ostatnich latach w fazie grupowej Ligi Europy" - podkreślił Rzeźniczak, który rozegrał także dziewięć spotkań w reprezentacji.