Wimbledon: Radwańska - McHale. Transmisja w Polsacie Sport

Tenis
Wimbledon: Radwańska - McHale. Transmisja w Polsacie Sport
fot. PAP

Agnieszka Radwańska rozegra dziś kolejny mecz na Wimbledonie. W drugiej rundzie jej rywalką będzie Christina McHale. - Ona nas niczym nie zaskoczy - przekonywał drugi trener i sparingpartner Isi Dawid Celt. Czy tak będzie? Transmisja meczu Radwańska - McHale w Polsacie Sport i na Tenis Premium 2.

Radwańska w pierwszej rundzie wyeliminowała Jelenę Janković, wygrywając 7:6, 6:0. - Ten mecz kosztował mnie dużo energii. Czuję się jakbym rozegrała pięć setów. Wracam do swojej najlepszej dyspozycji, ale do tego wciąż jeszcze daleka droga - przyznała krakowianka.

 

Polkę czeka teraz konfrontacja z McHale, która zajmuje 60. miejsce w rankingu WTA. - Dobrze znamy tę zawodniczkę. McHale nas niczym nie zaskoczy. Jej dominującą stroną jest na pewno forhend. Nim stara się prowadzić grę i narzucać swój styl. My musimy zrobić wszystko, by jej na to nie pozwolić - powiedział Celt.

 

Radwańska zawsze podkreśla, że Wimbledon to jej ulubiony turniej. Pięć lat temu dotarła w nim do finału, natomiast rok później odpadła rundę wcześniej. Najlepszym wynikiem Amerykanki w Wielkim Szlemie jest trzecia runda, do której dotarła łącznie pięć razy. Raz - w 2012 roku - zanotował taki rezultat w Londynie.

 

Transmisja meczu Radwańska - McHale w Polsacie Sport i na Tenis Premium 2. Początek o godzinie 14:00. Komentuje Dawid Olejniczak.

MC, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie