Liga Światowa: Brazylia - USA. Transmisja w Polsacie Sport Extra

Siatkówka
Liga Światowa: Brazylia - USA. Transmisja w Polsacie Sport Extra
fot. Cyfrasport

Czas na półfinały Final Six Ligi Światowej! W pierwszym spotkaniu niepokonani dotąd Brazylijczycy podejmą reprezentantów USA. Która z tych drużyn wyjdzie z konfrontacji obronną ręką i zagra w wielkim finale? Transmisja meczu Brazylia - USA w Polsacie Sport Extra.

W meczu inaugurującym turniej sześciu najlepszych drużyn wyłonionych w fazie interkontynentalnej podopieczni Renana Dal Zotto pewnie rozprawili się z prowadzonymi przez Stephane'a Antigę Kanadyjczykami 3:1. W drugim spotkaniu stoczyli zacięty bój z Rosjanami, których udało im się pokonać dopiero w tie-breaku, a pojedynek z pewnością kosztował "Kanarki" wiele sił.

Dal Zotto rolę trenera odziedziczył po legendarnym Bernardo Rezende, który zrezygnował z jej pełnienia po szesnastu latach. Podczas turnieju w Kurytybie były selekcjoner powrócił jednak na ławkę, a jego zadaniem jest udzielanie wskazówek i pomaganie pierwszemu szkoleniowcowi.

Goryczy porażki podczas Final Six zaznali już Amerykanie, którzy w pierwszym meczu grupowym, w pięciu setach, ulegli Francuzom. W drugim spotkaniu pewnie pokonali już jednak obrońców tytułu z Serbii (3:1) i to oni znaleźli się w gronie półfinalistów.

Transmisja I półfinału Final Six Ligi Światowej Brazylia - USA od godziny 19.55 w Polsacie Sport Extra. Komentują Tomasz Swędrowski i Tomasz Wójtowicz.

AŁ, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze