World Grand Prix: Polska - Chorwacja. Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka
World Grand Prix: Polska - Chorwacja. Transmisja w Polsacie Sport
fot. PAP

Polskie siatkarki rozpoczną w piątek rywalizację w turnieju World Grand Prix, którego gospodarzem jest Argentyna. Podopieczne trenera Jacka Nawrockiego zmierzą się w pierwszym meczu z reprezentacją Chorwacji. Transmisja meczu Polska - Chorwacja o 22.50 w Polsacie Sport.

Polki od kilku lat rywalizują w drugiej dywizji World Grand Prix, również w tym sezonie reprezentacyjnym będą walczyły z innymi zespołami o miejsca 13-24 w całej imprezie. W zeszłorocznej edycji nasze siatkarki zajęły w turnieju czternaste miejsce i nie udało im się zakwalifikować do pierwszej dywizji. W tym sezonie sprawa póki co jest otwarta, jednak nie wiadomo jeszcze co stanie się ze zwycięzcą drugiej dywizji. W poprzednich latach uzyskiwał on bezpośredni awans do elity na kolejny turniej.

 

Nasze siatkarki w ubiegłym tygodniu zagrały dwa towarzyskie spotkania z reprezentacją Brazylii. W obu spotkaniach lepsze okazały się gospodynie. Po sparingach w Sao Paulo i Belo Horizonte Polki udały się do Argentyny. Podczas pierwszego weekendu rozgrywek siatkarki oprócz Chorwacji, podejmą tam reprezentację Kanady oraz Argentyny.

 

Transmisja meczu Polska - Chorwacja w World Grand Prix od godziny 22.50 w Polsacie Sport.

o.s, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze