Lukaku aresztowany!

Piłka nożna
Lukaku aresztowany!
fot. PAP

Świat futbolu żyje transferem Romelu Lukaku, za którego Manchester United zapłacił 85 milionów euro. Zakup oficjalnie potwierdzono w sobotę 8 lipca, ale sam zainteresowany świętował już tydzień wcześniej. Świętował tak, że aż został aresztowany...

Obok wieści o przyklepaniu transferu, w sobotę rano wyszło również na jaw, że w zeszłą niedzielę (2 lipca) Lukaku został aresztowany. Powód? Zakłócanie ciszy nocnej i niestosowanie się do poleceń funkcjonariuszy.
 
Sytuacja miała miejsce w wynajmowanej przez 24-letniego Belga posiadłości w Los Angeles, a konkretniej w luksusowym Beverly Hills. Lukaku zorganizował imprezę, którą jego sąsiedzi zapamietają na długo. Wprawdzie szczegóły nie są znane, ale ogólny zarzut brzmi: zakłócanie ciszy nocnej.
 
Sąsiedzi z początku interweniowali osobiście, a gdy to nie pomogło - wezwali policję. Skończyło się na tym, że wzywali ją sześciokrotnie. Za każdym razem po tym, gdy funkcjonariusze odjeżdżali, impreza wracała na pełne obroty. W końcu bezradni policjanci zmuszeni byli Belga aresztować.
 
I choć Lukaku nie spędził nocy w areszcie, nie został nawet doprowadzony na komisariat, interwencja została przez funkcjonariuszy spisana. Jak widać poniżej, do prasy wciekł fragment policyjnego raportu.
 

 

Co jak co, ale imprezy Lukaku organizuje niezapomniane.

RH, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie